Mohon Aktifkan Javascript!Enable JavaScript

7 Mart 2014 Cuma

Steganos Safe v14.2.2 Revision 10623Steganos Safe, önemli belgelerinizi, videolarınızı, resimlerinizi şifrelemek için kullanabilceğiniz oldukça kapsamlı programlardan biridir. Program 256-bit AES şifreleme yöntemi ile dosyalarınızı şifreler, bu sayede şifre bilinmediği sürece 3. şahıslar dosyalarınıza erişemez. Hatta şifrenizi unutursanız siz de dosyalarınıza elveda diyebilirsiniz. Program ile bir kasa oluşturduğunuzu içine değerli eşyalarınızı koyduğunuzu düşünebilirsiniz, hatta işleyişi de aynen bu şekilde. Birden fazla sanal kasa oluşturabilirsiniz.

Oluşturulan her sanal kasaya ayrı bir isim, ayrı bir şifre tanımlayabilir, sanal kasalar için boyut belirtebilirsiniz. Program ile ayrıca USB belleklerinize, iPod'unuza, CD ve DVD'lerinize de şifre koyabilirsiniz.

Bilgisayarınızı satmayı düşünüyorsanız ya da sildiğiniz dosyalarınızın geri gelmesinden, kurtarılmasından endişe duyuyorsanız, dosyalarınızı Steganos Shredder yöntemi ile silebilirsiniz. Bu yöntem ile silinen dosyalar geri getirilememektedir.


http://bc.vc/Z8r2Sr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesaj yazdığınız için teşekkür ederim.