Mohon Aktifkan Javascript!Enable JavaScript

27 Ekim 2013 Pazar

Next Launcher 3D v2.06


 GO Launcher developerları tarafından geliştirilen Next Launcher 3D, size geleceğin arayüzünü sunmaya çalışıyor. Son sürümleriyle Türkçe desteğide sunan arayüz uygulaması 3D desteği ile adeta görsel deneyiminizi 10 kat daha fazla arttırmayı hedefliyor.

Stereoscopic ekran önizleme özelliği ile ekranıda herhangi bir nesneyi değiştirmeden önce nasıl olacağını izleyebilir, ve buna göre ekrana ekleyebilir veya silebilirsiniz. Çoklu uygulama seçimi ile bir uygulamayı seçtikten sonra diğer uygulamalarıda toplu seçim yapabilir ve böylece toplu işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Ana Ekran özelleştirme seçeneği ile sınırsız ekran düzeni oluşturabilirsiniz ve ekrandaki simgeleri rastgele değiştirebilir klasörler oluşturabilirsiniz. Ayrıca Next Launcher 3D ile 3D temalar ve duvar kağıtlarıylada özelleştirme seçeneklerinizi kat kat arttırmış olursunuz.

Simgeleri kolayca hizalayabilir, değiştirebilir, çoklu seçim yapabilir, benzer diğer simgeleri bulabilirsiniz. Çoklu seçim yapmak için yapmanız gereken tek şey simgeye uzun basmanız ardından diğer simgeleride işaretlemek.

Next Launcher 3D ile 3D widgetlar temalar ve canlı duvar kağıtlarıda sizleri bekliyor. En popüler widgetların başında gelen saat, müzik, hava durumu, takvim gibi bildirimler arayüzün içinde sizi bekliyor.

Android 2.3.3 ve üstü sürümlerde sorunsuz çalışan uygulama çin en az çift çekirdekli bir telefon kullanmanız sizin için performans açısından daha iyi olacaktır.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesaj yazdığınız için teşekkür ederim.